• 54 282 46 78
  • szkola@szkola1.pl
  • ul. Wyspiańskiego 4, Aleksandrów Kujawski
Aktualności
Szkoła zawodowa szansą na przyszłość – III etap

Szkoła zawodowa szansą na przyszłość – III etap

W grudniu 2022 r. zakończył się projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pod nazwą:  „Szkoła zawodowa szansą na przyszłość – III etap”. Projekt realizowany był w latach 2021/2022, a jego celem było  podniesienie  jakości i efektywności kształcenia zawodowego w naszej szkole.  W ramach przedsięwzięcia trwającego  dwa lata, 70 uczniów uczestniczyło w szkoleniach pozwalających zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Były to między innymi:

  • Kurs druku 3D
  • Kurs wprowadzenie do programowania w języku Java
  • Kurs cyfrowa obróbka zdjęć
  • Kurs programowanie dla platformy Android
  • Kurs spawania metodą MAG
  • Kurs spawania metodą TIG
  • Kurs operator koparko-ładowarki
Zespół Szkół nr 1