• 54 282 46 78
  • szkola@szkola1.pl
  • ul. Wyspiańskiego 4, Aleksandrów Kujawski
Aktualności
„Święta z Ogrodnikiem”

„Święta z Ogrodnikiem”

16.12.2022 r. w naszej szkole odbyły się „Święta z Ogrodnikiem”, które ukazały ogromne zasoby pomysłowości i pracowitości nauczycieli i uczniów naszej szkoły, a także bogatą ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego. Zaproszeni uczniowie klas ósmych szkół podstawowych powiatu aleksandrowskiego oraz zaproszeni goście, obejrzeli występy szkolnego zespołu muzycznego oraz zespołu folklorystycznego. Wydarzenie uświetniła również Młodzieżowa Orkiestra Dęta Waganiec pod batutą pana Romana Organiściaka. Po części artystycznej, ósmoklasiści zapoznali się z zawodami oferowanymi przez naszą szkołę, a także wzięli udział w kiermaszu, na którym można było podziwiać wytwory ciężkiej pracy rąk poszczególnych osób bądź grup. Niewątpliwie była to doskonała okazja, by kupić świąteczne ozdoby oraz skosztować wytrawnych i słodkich potraw. A wszystko to w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkich nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie wydarzenia. Wyrazy uznania należą się jednak przede wszystkim naszym koleżankom: Sarze Matuszak, Ewie Ratajczyk, Agnieszce Studzińskiej, Małgorzacie Kaszak oraz uczniom klasy 4 TIG i 2 TOG.

Zespół Szkół nr 1